خرید اینترنتی واکر کودک ارسال فوری فروش ویزه واکر کودک موبی بیبی مون با کیفیت عالی در فروشگاه نور هم اکنون شما می توانید این محصول را از فروشگاه ما خریداری کنید تمامی محصولات دارای 7 روز مهلت تست می باشد و در صورت مشکل در محصول می توانید آنرا تعویض نمایید پشنیبانی فروشگاه : 09353877793 tag:http://mobybaby.ir 2020-01-23T17:49:11+01:00 mihanblog.com قیمت واکر کودک mobybaby 2017-05-31T05:13:15+01:00 2017-05-31T05:13:15+01:00 tag:http://mobybaby.ir/post/6 با مدیریت اکبری  قیمت واکر کودک در  فروشگاه نور  به دلیل واردات مستقیم و حذف واسطه ها مناسب  فقط 22000 هزار تومان و واکر ارسالی دارایی کیفیتی مطلوب می باشد.خرید تلفنی : 09353877793واکر کودک موبی بیبی مون واک Moby Baby Moon Walkوا کر کودک طراحی شده برای کمک به راه رفتن راحت ،ایمن وبا تعادل کامل و بالا بردن اعتماد به نفس کودک شما  می باشد.پس دیگر نگران دیر راه افتادن فرزند خودتان نباشید.زیرا با این محصول خیلی زودتر از حد معمول فزرند شما راه رفتن را یاد خواهد گرفت.واکر کودک بیب
 قیمت واکر کودک در  فروشگاه نور  به دلیل واردات مستقیم و حذف واسطه ها مناسب  فقط 22000 هزار تومان و واکر ارسالی دارایی کیفیتی مطلوب می باشد.
خرید تلفنی : 09353877793

واکر کودک موبی بیبی مون واک Moby Baby Moon Walkواکر کودک بی بی مون
وا کر کودک طراحی شده برای کمک به راه رفتن راحت ،ایمن وبا تعادل کامل و بالا بردن اعتماد به نفس کودک شما  می باشد.پس دیگر نگران دیر راه افتادن فرزند خودتان نباشید.زیرا با این محصول خیلی زودتر از حد معمول فزرند شما راه رفتن را یاد خواهد گرفت.

واکر کودک بیبی مون سرعت آموزش راه رفتن را در کودک بیشتر می کند، واکر کودک یک وسیله ساده اما کارآمد است که به مادران در حین راه افتادن کودک دلبندشان کمک شایانی می کند. حفظ تعادل کودک به هنگام راه رفتن توسط واکر کودک بیبی مون بسیار آسان می شود.

 با واکر کودک Moby Baby Moon Walk، کودک شما می تواند به راحتی و با تعادل کامل راه رفتن را شروع کند تا بتواند به سرعت راه رفتن مستقل و بدون کمک شما را تجربه کنند.

طراحی فوق العاده این واکر به والدین کمک می کند که تعادل کودک را حفظ کنند و او را با خود قدم قدم زنان به حرکت در آورند. درضمن می توانید از این واکر به صورت واکر آغوشی نیز استفاده کنید، همانطور که در تصویر  مشاهده می کنید با انداختن دسته واکر به دور گردن خود می توانید این واکر را تبدیل به واکر آغوشی کنید:

واکر کودک

خرید واکر کودک را با قیمتی مناسب در این فروشگاه نور تجربه نمایید .

با خرید واکر کودک ،فرزند دلبند شما راه رفتن را با تعدل کامل شروع می کند ومی تواند به سرعت راه رفتن مستقل را بدون کمک شما تجربه کند.
واکر کودک Moby Baby Moon Walk یک محصول بی نظیر برای کمک به فرزند دلبندتان است که با کمک شما بتواند راه رفتن ایمنی را تجربه کند.پیشنهادات ویژه ما به شما:واکر کودکشن جادویی


ظرف غذای کودکچراغ خواب کودک]]>
خرید واکر کودک موبی بیبی مون واک Moby Baby Moon Walk 2017-05-29T05:08:15+01:00 2017-05-29T05:08:15+01:00 tag:http://mobybaby.ir/post/5 با مدیریت اکبری با سلام خدمت شما پدر و مادر های محترم و هر کسی که یک نوزاد و بچه در منزل دارد. در این سایت شما با وسیله ای آشنا می شوید که براحتی می توان از آن استفاده کرد. بله اسم این وسیله کاربردی واکر کودک است . واکر کودک محصولی است که با قیمت بسیار مناسب در جهت رشد سریعتر کودک در گام برداشتن او را یاری خواهد کرد.کمک به راه رفتن کودک با این وسیله امکان پذیر است . کافی است یکبار این وسیله را بخرید تا شادی را در کودکتان ببینید چرا که کودک در واکر احساس راحتی می کند با سلام خدمت شما پدر و مادر های محترم و هر کسی که یک نوزاد و بچه در منزل دارد. در این سایت شما با وسیله ای آشنا می شوید که براحتی می توان از آن استفاده کرد. بله اسم این وسیله کاربردی واکر کودک است .

http://walker.shopiranian.ir/images/main-feature.jpg

واکر کودک محصولی است که با قیمت بسیار مناسب در جهت رشد سریعتر کودک در گام برداشتن او را یاری خواهد کرد.کمک به راه رفتن کودک با این وسیله امکان پذیر است . کافی است یکبار این وسیله را بخرید تا شادی را در کودکتان ببینید چرا که کودک در واکر احساس راحتی می کند و به خاطر محکم بودن براحتی می تواند دستانش را اطراف واکر قرار دهد و راه برود.

کودکان در ابتدای راه رفتن بارها به زمین می خورند و نیاز به وسیله ای دارند که بتواند کمی او را در آموزش راه رفتن کمک کند. اما در نهایت پس از مدتی تلاش می‌ توانند با کمک وسایلی مانند میز و صندلی و تکیه بر آن، بایستند. در همین زمان است که کودک یاد می‌گیرد که چگونه خود را کنترل کند و بر روی لگن خود بنشیند. نشستن کودک یکی از علایم و نشانه های راه رفتن در کودک است که بعد از آن خود کودک کم کم خود را آماده راه رفتن خواهد کرد.

واکر کودک مارک بیبی مون یکی از بهترین وسایل برای آموزش راه رفتن به کودک است این واکر به گونه ای طراحی شده است که والدین می توانند کودک خود را به آسانی تشویق به راه رفتن کنند. درضمن می توانید این واکر را تبدیل به یک واکر آغوشی کنید .
/images/products/1465/large.jpg 1


کودک با اینکه هنوز قدرت راه رفتن را ندارد با کمک شما می تواند چندین گام بردارد  و لذت اولین گامها را با پدر و مادرش تجربه کند.لذتی که تا ابد در قلب او باقی خواهد ماند.
   قیمت : 22000 تومان
 ارسال به سراسر کشور درب منزل ، سپس پرداخت وجه به مامور پست درب منزل تان
  برای سفارش واکر کودک واکر کودک moon walk  روی دکمه خرید پستی زیر کلیک و فرم سفارش را پر کنید.
 
پیشنهادات ویژه ما به شما:
واکر کودکشن جادویی


ظرف غذای کودکچراغ خواب کودک]]>
مزایایی استفاده کردن از واکر برای کودک 2017-05-29T05:00:24+01:00 2017-05-29T05:00:24+01:00 tag:http://mobybaby.ir/post/3 با مدیریت اکبری در این مقاله به بررسی مزایایی واکر برای زودتر راه افتادن نوزادها می پردازیم: موبی کودک ماه   یا همان واکر کودک به راه رفتن در راه امن به کمک یک  کودک به راه رفتن در تعادل و مطمئن قفل پلاستیکی هستند  کودک به دور از  قابل اشتعال کودکان را ترک کنید در حالی که با استفاده از پیاده روی ماه ..کودک واکر است که برای کودکان  سنین 6 تا 14  این مورد با دست در سرد  نه استفاده از آهن در این مورد است.ماه واکر کودک ایمنی کودک قلاده آموزش در این مقاله به بررسی مزایایی واکر برای زودتر راه افتادن نوزادها می پردازیم:

 موبی کودک ماه   یا همان واکر کودک به راه رفتن در راه امن به کمک یک  کودک به راه رفتن در تعادل و مطمئن قفل پلاستیکی هستند  کودک به دور از  قابل اشتعال کودکان را ترک کنید در حالی که با استفاده از پیاده روی ماه ..
کودک واکر است که برای کودکان  سنین 6 تا 14  این مورد با دست در سرد  نه استفاده از آهن در این مورد است.

واکر کودک

ماه واکر کودک ایمنی کودک قلاده آموزش پیاده دستیار نوزاد کودک نو پا کودک بال پیاده روی برای کودک، می توانید های 20kg را تحمل کند.
اگر به دنبال واکر ایمن و جدید هستید ما واکر موبی وان کودک را معرفی می کنیم

اطلاعات بیشتر و خرید به فروشگاه اینترنتی ما  به آدرس مراجعه کنید:

قیمت فقط : 22000 هزار تومان

با واکر کودک Moby Baby Moon Walk، کودک شما می تواند به راحتی و با تعادل کامل راه رفتن را شروع کند تا بتواند به سرعت راه رفتن مستقل و بدون کمک شما را تجربه کنند.
واکر چرخدار
اکثر متخصصان استفاده از روروئک برای کودکان را در هیچ زمانی توصیه نمی­کنند و مضررات متعددی را برای روروئک برشمرده اند از قبیل: هنگامی که کودک از روروئک استفاده می کند نمی تواند پاهایش را نگاه کند لذا دیرتر به راه می افتد و روند تکامل حرکتی کودک را به تاخیر می اندازد.
در «واکر» کودک نکات ایمنی رعایت شده و طوری طراحی شده اند که تحت تاثیر نیرویی تا چند برابر وزن کودک تعادلشان حفظ می شود. با توجه به اینکه کودکان دوست دارند هر چیزی را مزه کنند و به دهان ببرند؛ در این وسیله، بخش های در تماس با دهان کودک، از مواد اولیه نو ساخته شده تا خطری برای نوزاد نداشته باشد.
پیشنهادات ویژه ما به شما:
جهت دیدن توضیحات هر محصول روی تصویر کلیک کنید


واکر کودکشن جادویی

چراغ خواب کودک

ظرف غذای کودک
]]>
بهترین واکر برای کودک 2017-05-29T04:38:53+01:00 2017-05-29T04:38:53+01:00 tag:http://mobybaby.ir/post/2 با مدیریت اکبری در فروشگاه اینترنتی نور به معرفی و تعریف یکی از پروفروشترین محصول سال یعنی واکر کودک که با قیمت 22000 تومان فروخته و عرضه می شود پرداخته می شود.استانداردهای ایمنی جدید برای واکر کودک ها در سال 1997. آنها در حال حاضر ساخته شده گسترده تر به طوری که آنها نمی تواند مناسب از طریق ترین درب بوده است، و یا آنها را ترمز برای متوقف کردن آنها را در لبه یک گام. با این حال، این پیشرفت همه صدمات ناشی از واکر جلوگیری نمی کند. آنها هنوز هم چرخ، به طوری که کودکان هنوز هم می تواند به سرعت حرکت می کند و رس
در فروشگاه اینترنتی نور به معرفی و تعریف یکی از پروفروشترین محصول سال یعنی واکر کودک که با قیمت 22000 تومان فروخته و عرضه می شود پرداخته می شود.

استانداردهای ایمنی جدید برای واکر کودک ها در سال 1997. آنها در حال حاضر ساخته شده گسترده تر به طوری که آنها نمی تواند مناسب از طریق ترین درب بوده است، و یا آنها را ترمز برای متوقف کردن آنها را در لبه یک گام. با این حال، این پیشرفت همه صدمات ناشی از واکر جلوگیری نمی کند. آنها هنوز هم چرخ، به طوری که کودکان هنوز هم می تواند به سرعت حرکت می کند و رسیدن به بالاتر.

خرید واکر کودک

اکثر متخصصان استفاده از روروئک برای کودکان را در هیچ زمانی توصیه نمی­ کنند و مضررات متعددی را برای روروئک برشمرده اند از قبیل: هنگامی که کودک از روروئک استفاده می کند نمی تواند پاهایش را نگاه کند لذا دیرتر به راه می افتد و روند تکامل حرکتی کودک را به تاخیر می اندازد.

واکر کودک نوزادان به کمک مهار یاد بگیرند به راه رفتن آسان تر و طبیعی تر - در حالی که پدر و مادر درد کمتری را تجربه تماس و کمتر نگران باشید در مورد آسیب های است که می تواند از افتادن نتیجه - مواد: پنبه با اسفنج نازک پیچیده - دارای دو بند قابل تنظیم

نکاتی در مورد واکر کودک موبی بیبی مون واک Moby Baby Moon Walk :
- اطمینان حاصل کنید که قفل پلاستیکی سفت بسته شده است
- کودک را دور از مواد قابل اشتعال نگه دارید
- نباید بچه ها را د در حین استفاده از واکر کودک ترک کنید
 واکر کودک موبی بیبی مون واک Moby Baby Moon Walk

با استفاده از یک کودک واکر  اگر شما تصمیم به استفاده از یک کودک واکر - تنها استفاده از آن در یک تخت، حتی سطح و مسدود کردن دسترسی به پله ها، مراحل، آشپزخانه و شومینه.
راه رفتن امن و امن با کمک از بزرگسالان  کودکان یاد بگیرند که به راه رفتن با لذت و اعتماد به نفس بیشتر بطوریکه بزرگسالان کمتر خم می شوند.

فرصت را از دست ندهید و همین الان واکر کودک را از فروشگاه اینترنتی نور سفارش دهید.

قیمت :21/800 تومان

برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنیدسفارش تلفنی 09353877793
ارسال به کل کشور سپس پرداخت وجه درب منزل
]]>
فروشگاه اینترنتی واکر کودک moon walk 2017-05-29T04:30:21+01:00 2017-05-29T04:30:21+01:00 tag:http://mobybaby.ir/post/1 با مدیریت اکبری   برای اولین بار در ایرانتقویت مهارت های حرکتی کودکباواکر کودک Moby Baby Moon Walkمناسب برای سرگرمی همراه با آموزش راه رفتن به کودکدارای تعادل مناسب در زمان هل دادن، نشستن و یا ایستاده استفاده کردن از آنتوضیحات محصول:واکر کودک Moby Baby Moon Walk یک محصول بی نظیر برای کمک به فرزند دلبندتان است که با کمک شما بتواند راه رفتن ایمنی را تجربه کند. با واکر کودک Moby Baby Moon Walk، کودک شما می تواند به راحتی و با تعادل کامل راه رفتن را شروع کند تا بتواند به سرعت راه رفتن مستقل و بد
  برای اولین بار در ایران

تقویت مهارت های حرکتی کودک

با

واکر کودک Moby Baby Moon Walk

واکر کودک

مناسب برای سرگرمی همراه با

آموزش راه رفتن به کودک

دارای تعادل مناسب در زمان

 هل دادن، نشستن و یا ایستاده استفاده کردن از آن

واکر کودک Moby Baby Moon Walk
توضیحات محصول:

واکر کودک Moby Baby Moon Walk یک محصول بی نظیر برای کمک به فرزند دلبندتان است که با کمک شما بتواند راه رفتن ایمنی را تجربه کند. با واکر کودک Moby Baby Moon Walk، کودک شما می تواند به راحتی و با تعادل کامل راه رفتن را شروع کند تا بتواند به سرعت راه رفتن مستقل و بدون کمک شما را تجربه کنند.

 واکر وسیله ای بسیار خوب برای آموزش راه رفتن کودکان نوپا می باشد. با استفاده از این وسیله کودک بهتر و سریعتر راه رفتن را آموزش می بیند.
 راه رفتن را به آسانی به کودکان خود بیاموزید


 وسیله ای کارآمد و فوق العاده برای کودکان

نکته مهم:
یکی از نکات جالب "واکر" این است که شما می توانید با استفاده از ترمزی که در این وسیله کار گذاشته شده، سرعت حرکت "تاتی رو" را کنترل کنید و بدین ترتیب در ابتدای راه افتادن کودک، تاتی­رو از زیر دست او در نمی­ رود و کودک زمین نمی­ خورد.
از طرف دیگر کودک با انگیزه هل دادن تلاش می ­کند راه برود و به این ترتیب راه رفتن عادی را به سرعت یاد می گیرد و تمامی عضلات پا و ستون فقرات او بطور یکسان و یکنواخت تقویت می ­شود.

http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/649/1945983/walker.jpg

ویژگیهای واکر کودک  Moby Baby Moon Walk :

مورد اول - طراحی شده برای کمک به راه رفتن راحت و ایمن و با تعادل کامل
مورد دوم - کودک می تواند دست خود را بدون نیاز به خم شدن آزاد بگذارد
مورد سوم - کمک به یادگیری راه رفتن با اعتماد به نفس بیشتر
 مورد چهارم- کمک به راه رفتن کودک با امینی کامل و سریع با کمک پدر و مادر خود


واکر,واکر کودک,واکر چرخدار

مزایای واکــــر:

به نظر اغلب والدین، روروئک وسیله خوبی برای راه افتادن کودک شیرخوار است اما نظر متخصصان کودک این نیست!!!  نتیجه چند تحقیق جالب نتیجه تحقیقات در انگلیس نشان داد که روروئک باعث تاخیر جزیی در راه رفتن کودک می­ شود و در تحقیقاتی در آمریکا معلوم شده است که روروئک باعث به تاخیر افتادن رشد هوشی کودکان می شود.  در واقع کودکانی که از روروئک استفاده می کنند کمتر از سایر کودکان می توانند به طور طبیعی روی زمین تجسس کنند و قوه و میدان بینایی شان کمتر گسترش پیدا می­کند.

اکثر متخصصان پیشنهاد می ­کنند به جای روروئک از واکرهای کودک نظیر تاتی رو استفاده کنید. با «واکر» کودک از همان ابتدا یاد می گیرد، باید کف پاهایش را کامل زمین بگذارد و برای راه رفتن، باید یکی یکی پاهایش را از زمین برداشته و راه برود.  نه اینکه (به مانند روروئک) با پنجه ی پا خودش را هل بدهد.
 واکر

روش خرید واکر کودک :

 برای خرید شما می توانید در فروشگاه نور پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.
 جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
 
قیمت واکر کودک : 22000 تومان

 


هزینه ارسال پستی به سراسر ایران : 5000 تومان می باشد


مشاوره خرید: 09353877793
]]>